cz / sk / de
AJP SPR 250 Enduro 2024 EURO5
Zpět na katalog

AJP SPR 250 Enduro 2024 EURO5

SPR 250 - nová, výkonnější,lepší

175 920 CZK Chci testovací jízdu Recenze na motorku

 

AJP SPR 250 je následovník roky ověřené PR5 250 .  SPR 250 je postavena od základu jinak, má nový rám,jinou ergonomii ,jinou řídící jednotku a spoustu inovací. Palivová nádrž má objem 9,5l a je samonosná. Zachována ale zůstala fylozofie stroje ,kdy se jedná opravdu o ten pravý univerzální hobby enduro stroj pro jednoho jezdce. Motocykl je možné mít i ve verzi SM a nebo mít k motocyklu oboje kola a tím pádem se z něj stává stroj pro opravdu každý den.

SPR 250 je jeden z mála motocyklů na našem trhu ,který v sobě kloubí podvozek, možnosti ,ergonomii a výkon přibližující se závodním strojům, ale zároveň si ponechává levný provoz,nenáročný servis a možnost jezdit kdekoliv ay kdykoliv bez sledování ujetých motohodin.

Motor ZS177MM který je léty ověřen je nyní krmen vstřikováním Athena a jeho výkon se zvedl na 32 koní.

Komu by výkonu bylo málo ,je možné zakoupit kit pro zvýšení objemu na 289cc a užít si o cca 30 % více zábavy ..(jedná se o nehomolog. úpravu)

Motocykl je opatřen TP a SPZ a dvouletou zárukou.

Komponenty jako tlumiče SACHS, řídítka Reikon , stupačky CNC s hroty ,výfuk GPR , nádrž Acerbis brzdy Braketec jsou jen strohým výčtem komponentů.

AJP SPR 250 je ideální motocykl pro hobby jezdce se závodními choutkami, ten správný stroj pro vstup a seznámení se s Endurem a hobby závody. Zároveň je parťákem pro každý den.

AJP

Streetmoto s.r.o. © 2024

Prodej motorek a příslušenství pro motorky a oblečení pro motorkáře Streetmoto Plzeň / Prodej a předváděcí jízdy motocyklů AJP Motos

Požádat o testovací jízdu / Kontaktovat prodejce